پاساژ برلیان

پاساژ برلیان

بازارچه برلیان ارومیه

مجتمع تجاری برلیان در خیابان امام خمینی ارومیه (درفاصله تقریبی بین ایالت و خیام جنوبی)  و در قسمت مرکز شهر ارومیه، قرار گرفته است. برلیان یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری ارومیه میباشد.

پاساژ برلیان در ۵ طبقه ساخته شده که بازار اصلی آن در طبقات زیر زمین ، همکف و طبقه اول دایر میباشد. در طبقه زیر زمین که عمدتا عینک فروشان و نقره سرای قرار دارند، و همچنین چند مغازه فروش لوازم دانشجویی پرستاری و یونیفرم و کاور پرستاری نیز وجود دارد. در طبقه همکف ۸۰ درصد مغازه ها را عینک فروشان تشکیل داده اند و همین امر باعث شده اکثر بازدیدکنندکان آنرا به عنوان بازار عینک در ارومیه بشناسند.

از جمله مغازه های معروف این بازارچه میتوان به عرضه کنندکان محصولات فرهنگی (فیلم – سریال – کارتون – موسیقی – انواع ساز گیتار و تار و..) و فروشندگان عطر و ادکلن (که این عطریات نیز از برندهای معرف ارومیه میباشند) نیز اشاره کرد.

البته هر ۵ طبقه پاساژ برلیان بصورت فعال دارای بازار نمیباشند، در طبقه ی بالای این پاساژ تقریبا خالی بوده و دلیل نبود بازار در این طبقات، راه پله نامناسب و تنگ و باریک آن میباشد که به قدیمی بودن پاساژ برمیگردد.

مغازه های این پاساژ نه چندان بزرگ میباشند و راهروی آن نیز طوری ساخته شده که نمیتوان در آن پله برقی بکار برد و همین امر میتواند دلیل بر این باشد که وجود بازار در دوطبقه بالای برلیان در آینده به صورت فعلی باقی بماند و احتمال اینکه طبقات بالای آن رونق بگیرد عملا وجود نداشته باشد.

ولی این مورد باعث نشده که بازار سایر طبقات آن (زیرزمین – همکف و اول) از رونق بیافتند.

برای مشاهده لیست عینک فروشان ارومیه همراه با آدرس و شماره تماس اینجا کلیک کنید

یکی از بهترین بازارچه های ارومیه همین مجتمع برلیان بوده که همه در ارومیه آنرا خوب میشناسند.

در اینجا تصاویری از این بازارچه را قرار داده ایم

مطلب پیشنهادی

مجتمع اداری تجاری و پزشکی ماندگار ارومیه

مجتمع اداری تجاری و پزشکی ماندگار ارومیه مراکز خرید ارومیه مجتمع اداری تجاری و پزشکی …

دیدگاهتان را بنویسید