مراکز خرید ارومیه

مراکز خرید ارومیه

مراکز خرید ارومیه

مراکز خرید در ارومیه یکی از دلایل اصلی مسافرت به شهر ارومیه می باشد. به دلیل هم مرز بودن استان آذربایجان غربی با کشور های ترکیه و عراق بازارهای مختلفی در این استان شکل گرفته است که از اکثر نقاط کشور پهناورمان مسافران را به این شهر و استان می کشاند. از معروفترین مراکز خرید ارومیه میتوان به بازارچه مرزی سرو ،بازار خلیج ،بازار اول شمالی ،بازار بزرگ ، بازار استادان ، خیام جنوبی،مولوی ،بازار تاناکورا و ….اشاره کرد.به طوری که در هر کدام از این بازارها پاساژهای بزرگی احداث گردیده که هرکدام در زمینه ای خاص فعالیت میکند.عمده بازار های ارومیه به خاطر پوشاک مردانه و زنانه و بچه گانه و لوازم آرایشی مشهور میباشند.

در این بازارها به وفور نمایندگیهای لوازم آرایشی مارکدار میبینید و همچنین  مارکهای لباس مشهور خارجی را در این بازارها میبینید که مشتریان مخصوص خود را پیدا کرده اند.

از پاساژهای معروف ارومیه می توان به پاساژهای زیر اشاره کرد:

پاساژ عظیمی, پاساژ لعل , پاساژ طوبی , پاساژ امیرکبیر , پاساژ صدر ,پاساژ امیر , پاساژ جلالی , پاساژ مروارید , پاساژ آذربایجان , پاساژ عبدی , پاساژ شمس الجواهر , پاساژ میر , پاساژ کریستال , پاساژ ستارخان , پاساژ عزیزی , پاساژ تندیس  و دههدا پاساژ دیگر که در جاهای مختلف شهر ارومیه قرار دارند و روز به روز بر تعداد این پاساژها اضافه می شوند.
مراکز خرید اورمیه,پاساژهای ارومیه,بازارچه های ارومیه, بازارچه مرزی سرو,استادان ارومیه,بازار تاناکورای ارومیه,مجتمع های تجاری ارومیه,مراکز خرید لباس ترک در ارومیه,بازارچه مرزی سرو ارومیه, قیمت لباس در ارومیه , بازارهای ارومیه,مجتمع تجاری عازمی ارومیه, پاساژ عازمی ارومیه ,لباس مجلسی در ارومیه, بازارتاناکورا ارومیه
ارومیه,اورمیه,

مطلب پیشنهادی

مجتمع اداری تجاری و پزشکی ماندگار ارومیه

مجتمع اداری تجاری و پزشکی ماندگار ارومیه مراکز خرید ارومیه مجتمع اداری تجاری و پزشکی …

دیدگاهتان را بنویسید