سمینار در ارومیه
سمینار در ارومیه

سمینار در ارومیه

برنامه سمینارهای ارومیه 

در وبسایت ارومیه تبلیغ و مجله گردشگری ارومیه

  •  مشاهده برنامه های سمینار ارومیه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمینار چیست؟

سمینار رویداری است که در آن چند نفر به ارائه مطالب و سخنرانی در رابطه با موضوعی خاص میپردازند. در برخی از سمینارها حاضرین نیز در بحث مشارکت میکنند مانند پرسش و پاسخ امروزه به این اجتماعات همایش هم میگویند

همایش رویدادی است که جنبه تخصصی دارد و مهمانان آن در سطح بالاتری قرار دارند و تبادل اطلاعات راحتتر انجام میشود.

کنفرانس : در کنفرانس کسی مطالب علمی را برای حضار ارائه میدهد و کوچکتر از کنگره است. همچنین در بحث مسائل سیاسی هنگامی که مسئولین و روسای دولتها برای حل مسئله ای سیاسی جمع میشوند گفته میشود.

کنگره به مجامع علمی بزرگتر از کنفرانس میگویند که در آن دانشمندان و صاحب نظران به بحث در موضوعات علی و سیاسی و هنری و … میپردازند.

گردهمایی که اجتماعات افرادی که در یک زمینه کار میکنند و هم رشته هستند گفته میشود و به بحث در مورد موضوعاتی که جنبه علمی و تحقیقاتی نداشته باشند میپردازد.

جشنواره به اجتماعات شاد گفته میشود.

در سمپوزیوم موضوح واحدی وجود دارد که فقط در رابطه با آن بحث میشود.

به تمامی اجتماعاتی که در آن بیش از ۱۵ نفر حضور داشته باشند میتینگ گفته میشود که در آن حاضرین برای یک هدف مشترک تبادل اطلاعات میکنند.

کارگاه هم نوعی سمینار یا گردهمایی است که در آن چند نفر به بحث عمیق در موضوعی خاص میپردازند و در آن تبادل ایده ها و مهارتها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کنوانسیون به همایش ملی یا بین‌المللی تشکیلات و دوایر بازرگانی، که با هدف بحث یا ارائه نمایشگاههای تجاری برگزار میگردد گفته میشود. کنوانسیون همچنین به همایش عمومی و رسمی تشکیلات قانونگذاری، گروههای اجتماعی و اقتصادی نیز اطلاق می‌شود که به منظور فراهم آوردن اطلاعات در یک موقعیت خاص تشکیل میشود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *