متخصص ارتودنسی ارومیه
متخصص ارتودنسی ارومیه

بهترین متخصص ارتودنسی ارومیه دکتر شادی محبی

 follow_us_in_instagram

بهترین متخصص ارتودنسی ارومیه

در این مقاله سعی شده است به یکی از دغدغه های اکثر مردم که در جستجوی یک دندانپزشک برای انجام اعمال ارتودنسی با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت در ارومیه هستند بپردازیم. بسیاری از مردم فرق بین یک ارتودنسیست را یا یک دندانپزشک نمی دانند.پس اولین مرحله انتخاب یک شخص می باشد که تخصص ارتودنسی داشته باشد.امروزه بسیاری ازدندانپزشکان عمومی بدون گذراندن دوره تخصصی ارتونسی به فعالیت در این زمینه می پردازند در حالی مردم از این نکته اطلاعی ندارند. برخی ها صرفا با دیدن تابلو جراح دندانپزشک اکتفا می کنند در حالی که متخصص ارتودنسی دندانپزشکی می باشد که بعد از پایان دوره ۶ ساله عمومی  و چند سال کسب تجربه بالینی، با سپری کردن یک دوره تخصصی تمام وقت سه ساله و با اتمام یک پایان نامه تحقیقی در زمینه ارتودنسی می تواند به تشخیص و درمان اصولی ناهنجاری های دندانی، فکی به منظور برقراری تناسب و زیبایی صورت و دندانها بپردازد. ارتودنتیست بعد از پایان دوره می بایست برای آشنایی با تکنیک های جدید به صورت مرتب با شرکت در برنامه هایی تحت عنوان بازآموزی حرفه ای، خود را به روز نگه دارد. در واقع تمامی ارتودنتیست ها دندانپزشک می باشند ولی تنها کمتر از ۲ درصد دندانپزشکان ایران، متخصص ارتودنسی هستند.

در ارومیه تعداد انگشت شماری متخصص ارتودنسی وجود دارند . دکتر شادی محبی متخصص ارتودنسی و ناهنجایهای فک و صورت یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین اشخاص در زمینه ارتودنسی می باشدکه فارغ التحصیل دندانپزشکی (جراح-دندانپزشک) از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با رتبه تک رقمی کشور می باشد.

دکتر شادی محبی استاد دانشگاه ، عضو رسمی فدراسیون جهانی ارتودنتیست و عضو انجمن ارتودنیست های امریکا می باشد.

 

 

بهترین متخصص ارتودنسی ارومیه

 

دکتر شادی محبی

 متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت در ارومیه

فارغ التحصیل دندانپزشکی (جراح-دندانپزشک) از دانشگاه شهید بهشتی تهران

دارای بورد تخصصی ارتودنسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با رتبه تک رقمی کشور

متخصص ارتودنسی در ارومیه دکتر شادی محبی

کلمات کلیدی:

ارتودنسی ارومیه,ارتدنسی ارومیه,بهترین متخصص ارتودنسی در ارومیه,ارتودنسی دندان در ارومیه,ارتودنسی نامرئی در ارومیه,ارتودنس در ارومیه,ارتودنس خوب در ارومیه,بهترین ارتودنس ارومیه,دکتر شادی محبی,متخصص خوب برای ارتودنس در ارومیه, ارتودنسی دیمون در ارومیه,  بهترین ارتودنتیست در ارومیه, متخصص ارتودنسی خوب در ارومیه, مطب ارتودنسی در ارومیه, متخصص ارتودنسی کودکان در ارومیه , ارتودنسی ثابت در ارومیه ، ارتودنسی متحرک در ارومیه, ارتودنسی کودکان در ارومیه، ارتودنسی در سنین بالا در ارومیه, متخصص ارتودنسی در ارومیه, بهترین دندانپزشک در ارومیه , سایت ارتودنسی در ارومیه,متخصص خوب برای ارتودنسی در ارومیه,دکتر شادی محبی متخصص ارتونسی,لیست متخصصین ارتودنسی در ارومیه,بانک اطلاعات متخصصین ارتودنسی در ارومیه,دکتر ارتودنسی خوب در ارومیه,بهترین دکتر ارتودنسی در ارومیه,مطب دکتر شادی محبی,هزینه ارتودنسی در ارومیه,کلینیک تخصصی ارتودنسی ارومیه,

۶ دیدگاه

 1. من ۲ سال پیش فاصله بین دندونهام خیلی زیاد بود پیش دکتر شادی محبی توی ارومیه در مدت ۱۱ ماه دندونام دوره درمونش طول کشیدخیلی از نتیجه کار راضی هستم.

 2. کسی آدرس یه متخصص ارتودنسی خوب تو ارومیه که واقعا کارش درست باشه داره من تازه اومدم ارومیه خواهش میکنم اگر راهنماییم کنید

 3. سلام من میخام ارتودنسی نامریی کنم کسی میتونه بگه هزینش چنده توی ارومیه وکمکم کنه ؟؟؟؟

  مدیر پاسخ در تاريخ آبان ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۲۳:۴۹:

  سلام بستگی به نوع مشکل دندانهایتان دارد که پس از مراجعه به متخصص ارتودنسی در اولین جلسه به شما هزینه و مدت زمان درمان ارتودنسی به شما گفته می شود.

 4. سلام ایا بصورت اقساط هم می تونیم برا ارتودنسی اقدام کنیم؟!؟

  مدیر. پاسخ در تاريخ آذر ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲:

  سلام وقت بخیر
  لطفا با مطب پزشک تماس بگیرید
  تا شرایط برای شما شرح داده شود
  شماره تماس مطب دکتر در سایت urmiatabligh.com موجود است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *